KURUMSAL

HAKKIMIZDA

KARGILI İNŞAAT, ÇEVREYE DUYARLI VE İNSANLARIN YAŞAM KALİTESİNİ YÜKSELTECEK ÇAĞDAŞ PROJELER ÜRETMEK AMACIYLA 2005 YILINDA “KARGILI” ADI İLE YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ FERDİ KARGILI YARAFINDAN KURULMUŞTUR. KARGILI İNŞAAT KURULUŞUNDAN BU YANA ÖNEMLİ PROJELERE İMZA ATMIŞTIR. 2008 YILINDA CANDAROĞULLARI MAHALLESİNDEKİ DENİZ APARTMANI PROJESİ İLE SEKTÖRE ADIM ATMIŞTIR. DAHA SONRA SIRASI İLE AYNI LOKASYONDA PARK APARTMANI (2010), EGE APARTMANI (2012) VE YILDIZ APARTMANI (2013) PROJELERİ İLE DEVAM ETMİŞ, BEYÇELEBİ MAHALLESİNDE NECATİ GÜR (2013) VE İSFENDİYAR MAHALLESİNDE MEKERECİ APARTMANI (2015) PROJELERİNİ HAYATA GEÇİRMİŞTİR. SARAÇLAR MAHALLESİNDE ORAL APARTMANI (2016) VE İNÖNÜ MAHALLESİNDE GÜLENER APARTMANI (2016) PROJELERİYLE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRMÜŞTÜR.

HALEN YAPIMI DEVAM ETMEKTE OLAN DEVREKÂNİ İLÇESİNDE TUFAN APARTMANI PROJESİ, YENİ BAŞLAYAN MİMARİ VE KONSEPT BAKIMINDAN FARKLI YAŞAM TARZINI YANSITAN ITOWER VE KARGILI REZİDANS PROJELERİ İLE ÇALIŞMALARINA DEVAM ETMEKTEDİR.

FİRMAMIZIN VİZYONU:

BÜYÜME VE GELİŞMEYİ SÜREKLİ KILMAK, SEKTÖRDE ÖN SIRALARDA OLMAK

FİRMAMIZIN MİSYONU:

KALİTEDEN ÖDÜN VERMEDEN, FEN VE SANAT KURALLARINA UYGUN OPTİMUM MALİYETLİ ÇÖZÜMLERLE PROJELERİ, İŞİ TAAHHÜT EDİLEN ZAMANLARDA, KURALLARINA GÖRE EKSİKSİZ OLARAK TESLİM ETMEK. SEKTÖRE FARKLI BİR BOYUT GETİREREK, GENÇ VE DİNAMİK YAPISIYLA DEĞİŞİM VE YENİLİKLERİ İŞİNİN HER ALANINA YANSITMAK.